Jízdní řád motoráčku

Os 11758   
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Protivín                         9:15     0
Protivín zast.                   9:18     2
Milenovice                       9:21     5
Číčenice                  9:24   9:37     7
Újezdec u Číčenic                9:40     9
Záboří u Číčenic          9:43   9:44    11
Chvalešovice                     9:46    13
Lhota p.Horami                   9:49    16
Temelín                   9:53   9:54    19
Bohunice                         9:59    25
Týn n.Vltavou            10:05           28
-------------------------------------------

Os 11761   
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Týn n.Vltavou                   10:14     0
Bohunice                        10:20     3
Temelín                  10:26  10:36     9
Lhota p.Horami                  10:41    12
Chvalešovice                    10:44    15
Záboří u Číčenic         10:46  10:47    17
Újezdec u Číčenic               10:50    19
Číčenice                 10:54  11:46    21
Záblatíčko               11:51  11:52    25
Dívčice                  11:57           29
-------------------------------------------

Os 11764                     
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Dívčice                         13:50     0
Záblatíčko                      13:54     4
Číčenice                 13:59  14:03     8
Újezdec u Číčenic               14:06    10
Záboří u Číčenic         14:09  14:10    12
Chvalešovice                    14:12    14
Lhota p.Horami                  14:15    17
Temelín                  14:19  14:20    20
Bohunice                        14:25    26
Týn n.Vltavou            14:31           29
-------------------------------------------

Os 11765
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Týn n.Vltavou                   14:55     0
Bohunice                        15:01     3
Temelín                  15:07  15:10     9
Lhota p.Horami                  15:15    12
Chvalešovice                    15:18    15
Záboří u Číčenic         15:21  15:22    17
Újezdec u Číčenic               15:25    19
Číčenice                 15:29  15:41    21
Milenovice                      15:44    23
Protivín zast.                  15:47    26
Protivín                 15:50           28
-------------------------------------------
* České dráhy, a.s.; 
  nábřeží L. Svobody 1222/12, 
  110 15 Praha 1;
  +420 221 111 122
* jede 3.VIII.