Jízdní řád parního vlaku

Os 28464                         
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Protivín                         9:45     0
Protivín zast.                   9:48     2
Milenovice                9:52   9:53     5
Číčenice                  9:57  10:05     7
Újezdec u Číčenic        10:09  10:10     9
Záboří u Číčenic         10:14  10:15    11
Chvalešovice             10:18  10:19    13
Lhota p.Horami           10:22  10:23    16
Temelín                  10:29  10:34    19
Křtěnov                  10:39           22
-------------------------------------------
*Na vlečce Křtěnov není možný 
výstup z vlaku. Zpět do stanice 
Temelín je nutno pokračovat vlakem 
Os 28465, odj. 10:45.

Os 28465                         
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Křtěnov                         10:45     0
Temelín                  10:50  11:08     3
Lhota p.Horami           11:13  11:14     6
Chvalešovice             11:18  11:19     9
Záboří u Číčenic         11:21  11:22    11
Újezdec u Číčenic        11:26  11:27    13
Číčenice                 11:31           15
-------------------------------------------
*Na vlečce Křtěnov není možný 
nástup do vlaku. Pro cestu ze stanice 
Temelín je nutno přijet již vlakem 
Os 28464, příj. 10:39.

Os 28467 
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Číčenice                        11:46     0
Záblatíčko               11:51  11:52     4
Dívčice                  11:57  12:12     8
Libějovice               12:16  12:17    13
Malovice u Netolic       12:20  12:21    15
Holečkov                 12:24  12:25    17
Netolice zast.           12:28  12:29    19
Netolice                 12:34           21
-------------------------------------------

Os 28466                         
===========================================
Stanice           Pozn.  Příj.  Odj.     km
-------------------------------------------
Netolice                        13:17     0
Netolice zast.           13:21  13:22     2
Holečkov                 13:25  13:26     4
Malovice u Netolic       13:29  13:30     6
Libějovice               13:33  13:34     8
Dívčice                  13:43  13:46    13
Zbudov                   13:49  13:50    16
Zliv                     13:54  13:55    20
Hluboká n.Vltavou        14:02  14:03    26
České Budějovice         14:15           35
-------------------------------------------
* České dráhy, a.s.; 
  nábřeží L. Svobody 1222/12, 
  110 15 Praha 1;
  +420 221 111 122
* jede 3.VIII.
* historický parní vlak, globální cena